Taylor Swift’in babası olay oldu… Fotoğrafçıya saldırdı

Grammy Ödülleri’ne damga vuran, Eras Turu ile tüm dünyada fırtınalar estiren Taylor Swift, bu defa hayranlarını üzdü. Swift’in babasının bir fotoğrafçıya saldırması olay oldu.

Swift’in 71 yaşındaki babası Scott Swift, Eras Turu’nun Avustralya ayağı tamamlandıktan sonra salı günü bir feribot iskelesinde 51 yaşındaki Ben McDonald’a saldırmakla suçlanıyor.

İddia edilen kavgadan önceki anlarda Scott Swift’in iskeleye doğru yürürken fotoğrafçılara orta parmağını gösterdiği belirtiliyor.

Baba Swift’in bu şekilde davranmasının nedenini Taylor Swift’in bir sözcüsü fotoğrafçıların agresif davranışıyla açıkladı: “İki kişi saldırgan bir şekilde Taylor’a doğru ilerliyor, güvenlik personelini yakalıyor ve bir kadın personeli suya atmakla tehdit ediyordu.”

Ancak Matrix Media Group’un CEO’su McDonald, açıklamayı saçmalık diyerek eleştirdi ve olay yerindeki tek kadının Taylor olduğunu söyledi: “Hangi kadındı? Oradaki tek kişi Taylor’dı.”

McDonald, tartışmanın kameraya yansıdığını ve fotoğrafçıların agresif davranmadığının da görüldüğünü söyledi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Fotoğrafçı, Scott Swift’i, Taylor’la birlikte süper yattan indikten sonra kendisine saldırmakla suçladı. Başlangıçta Scott Swift’in bir güvenlik görevlisi olduğunu düşündüğünü ve iddia edilen saldırganın pop yıldızının babası olduğunu anlayınca şoke olduğunu söyledi.

McDonald, “23 yıldır fotoğraf çekiyorum, hiç böyle bir şey görmedim” dedi.

İddia edilen olaya ilişkin görüntülerde Taylor Swift ve babasının, büyük şemsiyelerle kendilerini kapatarak iskeleden yukarı çıktıkları görülüyor.

Scott, biletleri tükenen Eras Turnesi boyunca kızının yanında yer aldı. Hatta Swift hayranlarına sıcak yaklaşımıyla da dikkat çeken bir isimdi. Kızının bu ayın başlarında Melbourne’deki ilk gösterisinden bir gün önce ekstra biletler satışa sunulup çoğunun sahneyi görme şansı sınırlı olunca Scott Swift, heyecanlı hayranların daha iyi koltuklara erişebilmesi için VIP kartları dağıtarak etrafta dolaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx