Hata Yüzünden Yüz Saatten Fazla Uğraştığı Diablo 4 Karakteri Ölünce Deliye Dönen Yayıncı

Oyun karakterlerine bazen fazla bağlandığımız doğru ancak bu durum bambaşka zira Diablo 4’ün hardcore modunda ölmenin geri dönüşü yok. Bir hata yüzünden karakterini kaybeden bir yayıncı da sonucu görünce çıldırdı.

Diablo 4’ün hardcoe modu “hardcore” tanımının hakkını sonuna dek teslim ediyor.

Bu modda yarattığınız karakterlerle ufacık bir dikkatsizlik sonucu vedalaşmanız mümkün zira öldükten sonra tekrar dirilmeniz mümkün değil. Oyunun zaman zaman ne kadar zorlayıcı olduğunu da hesaba katacak olursak Blizzard’ın bu modda 100. seviyeye ulaşan ilk 100 kişiyi ödüllendirmesi de şaşırtıcı değil.

Şimdi gelin sizleri Quin69 nickli yayıncı ile tanıştıralım.

Twitch’te 775 binden fazla takipçisi bulunan yayıncı oynadığı ve yayınını yaptığı oyunlarda sınırları zorlamayı seviyor. Zorluğu ile meşhur oyunları oynayan yayıncı bu oyunlarda öfkelendiğinde pek de sakin kalamıyor.

Ancak yayıncı Diablo 4 yayını esnasında öyle bir şey yaşadı ki tepkisi hafif bile kaldı desek yeridir.

Tüm bunları ardından yayıncı haliyle delirdi!

Kendi hatası olmadan, yüz saatin üzerinde emek verdiği karakterini kaybeden yayıncı bağırarak evinde bulunan antrenman mankenini yumruklamaya ve haykırmaya başladı. İzleyiciler ise yayıncıya durum karşısında hak verdiler.

Yayıncı durumun ardından Blizzard’a “oyununuzu düzeltin” diye isyan etse de sonuç almış değil.

Zira o zavallı druid çoktan düşmüş kahramanlar salonundaki yerini aldı bile ve bu durumun Blizzardeliyle dahi geri dönüşü zor görünüyor. Yayıncı bu ufak öfke patlaması ve büyük hayal kırıklığının ardından yeni bir hardcore oyun başlatacak mı, buna sinirleri dayanacak mı bilemiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir