Valerien Ismael: Kabul edilemez

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael, Alanyaspor maçının akabinde yaptığı değerlendirmede “Geçen haftada bir kırmızı kart oldu, bu hafta da. Bu kabul edilemez! Maçı biz verdik diyebiliriz” tabirlerini kullandı.

Spor Toto Harika Lig’in 2. haftasında Beşiktaş, deplasmanda 3-0 öne geçtiği maçta Corendon Alanyaspor ile 3-3 berabere kaldı. Müsabakanın akabinde beIN Sports’a konuşan Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael, kırmızı kartın oyunlarını etkilediğini söyledi.

Maça güzel başladıklarını belirten Valerien Ismael “Maçın denetimi bizdeydi. Gereksiz bir durum oluştu. Geçen hafta da bir kırmızı kart gördük, bu hafta da… Bu kabul edilemez. Maçı biz verdik diyebiliriz. Alanyaspor biz 10 kişi kaldıktan sonra bile fırsat bulamadı. Biz kendi kendimize yaptık. Kendi kalemize gol attık ve bir de penaltı yaptık” dedi.

Karşılaşmada 10 kişi kaldıktan sonra oyunun öteki bir duruma geçtiğini söyleyen Valerien Ismael, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Maçta 3-0 öndeyken 10 kişi kalınca oyun diğer bir yere geçti. Ondan sonra oyunu tutmak istedik. Oyuncu değişikliklerinin ikisi taktik, biri sakatlık nedeniyle oldu. İkinci yarı prestijiyle daha canlı oyunculara muhtaçlık duyduk. Biz 10 kişi kalınca merkezi tutmak istedik. İkinci gole kadar bunu çok âlâ başardık. Çok çok üzgünüz. Uygun başlamamıza karşın bu sonuç bizi çok üzdü. Haftaya maça bugün başladığımız üzere güçlü başlayıp güçlü bitirmek istiyoruz. Kırmızı kartlara bir şey yapmalıyız. 10 şahısken havanın sıcak olduğundan bahsettik. Gücümüz düştü. İkinci yarı skoru tutma manasında uygun işler yaptık. Sonrasında yorulduk.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.