Tuba Büyüküstün’ü Görenler Dönüp Bir Daha Bakıyor

5 Temmuz’da 40 yaşına girecek olan Tuba Büyüküstün estetik sonrası hayranlarını üzdü. Estetik yaptırdıktan sonra tanınmaz hale gelen ünlü sanatkarın fotoğraflarını görenler tanımakta zorlandı.

ESTETİK OPERASYONLARA KARŞI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Tuba Büyüküstün estetik operasyonlara karşı olduğunu söylemişti. Tuba Büyüküstün verdiği röportajlarda estetik yüzünden herkesin birbirine benzediğini belirterek her vakit doğallıktan yana olduğunu söylemişti. ‘Büyük lokma yut büyük söyleme’ atasözünü gerçek kılan ünlü sanatçı Tuba Büyüküstün de estetik operasyon modasına uydu.

Sosyal medyadan estetik sonrası geçirdiği değişime dair fotoğraflar paylaşan Tuba Büyüküstün’ün fotoğraflarına bakanlar hoş oyuncunun yüzüne dolgu operasyonu yaptırdığını tez etti.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’DEKİ DEĞİŞİM INSTEGRAM HESABINDA

39 yaşındaki hoş oyuncu Tuba Büyüküstün’ün Instagram hesabından yaptığı son paylaşımlarındaki büyük değişiklik dikkat çekti. Tuba Büyüküstün’ün yıllar içindeki değişimi magazin dünyasında gündem oldu. Estetik operasyonlarına karşı olduğunu her fırsatta lisana getiren Tuba Büyüküstün, yüzüne dolu süreç yaptırarak birinci estetik operasyonunu geçirmiş oldu.

Siz Tuba Büyüküstün’ün estetik operasyon sonrası görünüşü ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

5 TEMMUZ’DA 40 YAŞINA GİRECEK OLAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Doğum günü öncesinde sanatçı Tuba Büyüküstün’e en hoş armağan Şanlıurfalı hayranlarından geldi. Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan Gülabibey İlkokulu’na bir oyun meskeni kuruldu. Hayranları tarafından yapılan sürpriz Tuba Büyüküstün’ün hayatında manevi yanı ile büyük yer tutacak.

Şanlıurfalı hayranlarından gelen bu sürpriz doğum günü ikramı hoş oyuncu Tuba Büyüküstün’ü çok duygulandırdı. Hoş oyuncu Tuba Büyüküstün, oyunevinin açılışı sırasında Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’ndeki okulda olamasa da online olarak bu özel güne katıldı. İsmine bir de pasta kesilen Tuba Büyüküstün, canlı temas ile oyunevinin açılışına katkıda bulundu.

Duygusal anların yaşandığı okuldaki oyunevi açılışında oyuncunun bir fotoğrafının bulunduğu ve üzerinde ‘Happy Birthday Tuba Büyüküstün’ yazılı pasta ile ünlü oyuncuTuba Büyüküstün’ün erken doğum günü kutlaması yaptı.

Kendisi üzere oyuncu olan Onur Saylak İle olan evliliğinden ikiz çocukları olan Tuba Büyüküstün, çocuklar için açılan oyunevi ve kendi ismini taşıyan bu sürpriz ikram ile Türkiye’nin öbür ucundaki okuldaki mutluluğa eşlik etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.