Toplumsal medyadaki her paylaşımı olay yaratıyor! Oysaki o da estetik harikasıymış!

Oynadığı dizlerdeki performansı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Burcu Özberk son devirlerin dikkat çeken isimlerinden biri. Hoşluğuyla dikkatleri üzerine toplan oyuncuyu doğal hoş zannedenler bu fotoğrafla yıkıldı. Oyuncu Burcu Özberk’in tam bir estetik olağanüstüsü olduğu ortaya çıktı.

BURCU ÖZBEK TOPLUMSAL MEDYA PAYLAŞIMLARI İLE GÜNDEMDE

Rol aldığı dizlerdeki performansı ile konuşulan Burcu Özberk son periyotta isminden sıkça kelam ettiriyor. Toplumsal medyada 9.3 milyon kişi tarafından takip edilen Burcu Özberk toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündem oluyor.

Daha evvel tatil pozları ile mest eden Burcu Özberk cüretkar halleri ile toplumsal medyada trend olmuştu. Hoş oyuncunun kırmızı bikinisi ile uçurtma uçurduğu anlar toplumsal medyada çok konuşulmuştu.

Sıcak kumlarda bikinisi ile uçurtma uçuran Burcu Özberk’e yorum yağmıştı. Yer aldığı dizilerle isminden sıkça kelam ettiren Burcu Özberk’in oyunculuğunun yanı sıra hoşluğuyla de dikkatleri üzerinde topluyordu.

9 MİLYON TAKİPÇİSİ OLAN BURCU ÖZBEK PAYLAŞIMLARI İLE İSMİNDEN KELAM ETTİRİYOR

Son periyodun yıldızı parlayan oyuncularından Burcu Özberk’i toplumsal medyada 9.3 milyon kişi takip ediyor. Burcu Özberk’in paylaşımları da ilgi odağı oluyor. Sempatik tutumlarıyla kendini sevdiren oyuncu Burcu Özberk’in ortaya çıkan estetiksiz halleri ise hayranlarını epeyce şaşırttı.

Güzel oyuncunun kırmızı bikinisi uçurtma uçurduğu anlar çok konuşulmuştu. Burcu Özberk’in toplumsal medyada konuşulan öteki bir paylaşımı ise pembe bikinisi olmuştu. Bodrum Gölköy’de tatil yapan 33 yaşındaki hoş oyuncu pembe bikinisiyle bu yaz plajlarında gözdesiydi.

BURCU ÖZBERK’İN BİRİNCİ FLİMLERİNDEKİ MANZARALARI ORTAYA ÇIKTI

Oysa Burcu Özberk’in oyunculuğa başladığı birinci yıllardaki fotoğrafları gören hayranları ise “Burcu Özberk de estetik harikasıymış” demeden edemedi. 33 yaşındaki Burcu Özberk bakın mesleğinin birinci yıllarında nasıl görünüyordu.


Avukatlar Kıvanç Tatlıtuğ’a ateş püskürdü! Aşıklar Bayramı’ndaki o sahneye reaksiyon yağıyor…


İstanbul’u terk edip apayrı bir hayat kurdu! Popstar Abidin yaptığı iş ile şoke etti


Aralarına kara kedi girdi! Ünlü müzikçi ne açılışta var ne doğum gününde!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.