Tartıştığı annesini bıçakladı: ‘Allah isteği için ambulans çağırın’

İstanbul Esenyurt’ta bir anne ile kızı ortasında çıkan tartışmada ortalık kan gölüne döndü. Birlikte yaşadıkları konutta başlayan tartışma bıçaklı akına dönüşürken, yaralı bayan kendini sokağa atarak kurtardı.

Kanlar içerisinde yere yığılan anne ise etraftaki yurttaşlara “Allah isteği için ambulans çağırın” derken, yaşanan o anlar bir yurttaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

YARDIM ÇIĞLIKLARI ATTI

Olay, 13 Haziran Pazartesi günü, saat 08.00 sıralarında Esenyurt Pınar Mahallesi’nde gerçekleşti. Teze nazaran, Hamide G. isimli bayan ve kızı Esra G. yaşadıkları bilinmeyen bir nedenle konutta tartışmaya başladı. Annesinin kendisini darbetmesine öfkelenen bayan, mutfaktan aldığı bıçakla annesini bıçakladı.

Aldığı darbeler sonucunda kanlar içinde kalan anne, meskenden çıkarak kendini sokağa attı. Apartmanın kapısının önüne kanlar içinde yığılan bayan, yardım çığlıkları atmaya başladı. Durumu gören etraftaki yurttaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi.

TUTUKLANDI

Bıçaklı saldırgan polisler tarafından gözaltına alınırken, ağır yaralanan Hamide G. isimli yurttaş hastaneye kaldırıldı. Daha evvelce de 3 farklı cürümden kaydı olduğu öğrenilirken Esra G., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yaralı annenin kanlar içinde kaldığı o anlar ise etraftaki bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

“KADIN ‘ALLAH İSTEĞİ İÇİN BENİ KURTARIN’ DİYORDU”

Olay hakkında konuşan esnaf Mehmet Gülmez, “Bağırma sesleri duyduktan sonra bir bayanın yaralı bir biçimde yerde yattığını gördüm. ‘Allah isteği için ambulans çağırın’ diye bağırıyordu. Ben de ambulansı aradım. Ambulans geldi ve yaralıyı alıp götürdü. Bildiğime nazaran anne ile kızı ortasında yaşanmış. Kız annesini bıçaklamış. Kızı bıçakladıktan sonra bayan kendini dışarı atmış. Ben kızın çıktığını gördüm. Gitmiş polise teslim olmuş. Bayan ‘Allah isteği için beni kurtarın, ambulans çağırın’ diyordu” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.