Şevval Sam Yasak Elma’dan ayrılıyor mu? Dizinin başrolünden açıklama geldi

Şevval Sam’ın 5 yıldır başrolünü oynadığı ‘Yasak Elma’ dizisinden ayrıldığı konuşuluyordu. Dün akşam Disney Plus’ın lansmanına katılan dizinin başka başrol oyuncusu Eda Ece, kelam konusu argüman için “Diziden ayrılmadı, bize 1 ay müddet verildi daha sonra konuşacağız” dedi.

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay’ın başrolü paylaştığı ‘Yasak Elma’ dizisi, 13 Haziran’da yayınlanan kısımla dönem finali yaptı. Final sahnesinde Berk Oktay, Şevval Sam ve Eda Ece’nin içinde olduğu araç kaza yaptı. Sam’ın ve Oktay’ın o kaza sonrası diziden ayrıldığı argüman edildi.

“ŞEVVAL SAM DİZİDEN AYRILMADI”

Berk Oktay, dün toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak Yasak Elma’dan ayrıldığını duyururken Şevval Sam’dan rastgele bir açıklama gelmedi.

Dün akşam Disney Plus’ın aktifliğine katılan Eda Ece ise husus hakkında konuştu.

İddianın yanlışsız olmadığını söyleyen Ece, “Şevval diziden ayrılmadı. İşverenimiz şimdilik dinlenmemizi istedi, bu bahis daha sonra konuşulacak. Hem senaristlere hem de bize 1 ay müsaade ettiler” dedi.

“HEM KANALA HEM DE DİJİTALE ÇALIŞACAĞIM”

Geceye turuncu bir kıyafetle katılan Eda Ece, Disney Plus’ın tanıtımında yer almasıyla ilgili de “Hem kanala hem de dijitale çalışacağım. Projem şimdi muhakkak değil, önümüzdeki aylarda netleşir” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.