Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık tanıtıldı, Türkiye fiyatı verildi

Ses teknolojileri konusunda bir numaralı isimlerden Sennheiser, sızıntıları yapılan Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık ile karşımızda.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık, serisinin en yenisi olarak masaya önemli iyileştirmeler getiriyor. Firmanın açıklamasına göre yüksek ses kalitesi sunan 7 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan ürün, aptXTM Adaptive kodek desteğiyle geliyor ve geliştirilen ekstra geniş bantlı TrueResponse dönüştürücü sistemi sayesinde derin baslar ve tizleri doğal bir şekilde sunuyor. Özel mobil uygulaması üzerinden ekolayzır başta olmak üzere birçok kalemde özelleştirilebilen ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.2’yi destekliyor ve şarj kutusuyla birlikte toplam 28 saat, tek başına ise tam 7 saat pil ömrü getiriyor. Görebileceğiniz üzere kulak içi formunu benimseyen ve bu sayede pasif yalıtımı yüksek olan Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık modeli, buna ek olarak dört mikrofon ile desteklenen ANC yani aktif gürültü engelleme sistemini de destekliyor.

ANC konusunda “Sennheiser’in yeni nesil hibrit uyarlanabilir gürültü önleme özelliği, çevre ne kadar yoğun veya gürültülü olursa olsun, her ritmin ve büyüleyici nüansın duyulabilmesini sağlıyor.” diyen şirket, modelde birçok rakibi gibi şeffaflık modunu da sunuyor. Farklı boyutlardaki kulak adaptörleriyle herkese uyum sağlayabilen kulaklık, üç farklı renkte hazırlanmış.

Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık modeli için açıklanan Türkiye satış fiyatı 4.599 TL seviyesinde yer alıyor. Ürün bu fiyat ile herkesin odak noktasına girebilecek gibi görünmüyor.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.