Samsung Galaxy A04s tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Samsung, geçen yılın Ağustos ayında piyasaya sürdüğü bütçe dostu Galaxy A03s’in devamı niteliğindeki Galaxy A04s üzerinde çalışıyor. Mobil cihaz sızıntılarıyla tanınan OnLeaks, yeni akıllı telefonun render görüntülerini paylaştı.

Bu arada Samsung, 2022 yılını rekor rakamlarla açtı!

Samsung Galaxy A04s tasarımı nasıl olacak?

Edinilen bilgilere göre Samsung Galaxy A04s, selefinde olduğu gibi 6,5 inç boyutunda bir LCD ekranla gelecek. Bir adet su damlası çentiği barındıran bu ekranın çözünürlüğü hakkında somut bir bilgi bulunmasa da, giriş seviyesi olduğu göz önünde bulundurulduğunda en fazla 720P HD+ destekleyeceği tahmin ediliyor.

Arka tarafta, Megapiksel değerleri ve özellikleri henüz bilinmeyen üçlü kamera kurulumu ve bir adet flaşa yer veren modelin alt tarafında ise bir adet hoparlör ızgarası, USB Type-C bağlantı noktası ve 3,5mm kulaklık girişi yer alıyor. Akıllı telefonun sol tarafında ise bir adet SIM kart yuvası bulunuken, SD kart desteği olup olmadığı belirsiz.

Samsung Galaxy A04sSamsung Galaxy A04s

Sızıntılarda ne yazık ki Samsung Galaxy A04s teknik özellikleri hakkında bir detay yok. Hatırlatmak gerekirse Galaxy A03s, MediaTek Helio P35 yonga setinden güç alıyor ve 4GB RAM + 64GB depolama alanına ev sahipliği yapıyor. Ayrıca cihazın 5,000 mAh bataryası da 15W güç adaptörüyle şarj oluyor.

Bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda, Galaxy A04s’in de aşağı yukarı benzer özelliklerle geleceği öngörülebilir. Ancak tabii ki telefonun tüm özellikleri resmi tanıtımı gerçekleştiğinde belli olacak. Peki ya sizler Galaxy A04s’ten neler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda veya SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.