Rol mü yapıyor? Bahar Candan açıkladı

Travmalarıyla ilgili soru üzerine “Benim travmam Lidyalıların parayı bulması. Artık insanlar parayla ruhlarını satmaya başladı” diyen Bahar Candan, hiç arkadaşı olmadığını söyledi.

“ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ BÖYLE”

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Bahar Candan, “Arkadaşım yok. Onları parayla elde etmeye çalıştım. Beni suistimal etmelerine bile izin verdim. Ama onlar benimle hiç arkadaş olmuyorlar. Arkadaş ilanı verdiğimde, bana özgeçmiş yolladıklarında ‘Senin masan bile oluruz, biz eğiliriz, üzerimize çay koyarsın’ diyorlar. Benimle toplumda belli bir tanınmışlık elde ediyorlar. Takipçi sayıları artıyor, para kazanıyor ve sonra benden gidiyorlar. Bu çocukluğumdan beri böyle. Beni en çok yaralayan küçükken otelde yabancı asıllı bir çocuk yanıma gelmişti. Babam benim arkadaşlarıma dondurma ve kola alıyordu. Dondurma ve kolaları bitince gidiyorlardı. O yabancı çocuğun dondurması bitince beni nasıl terk ettiğini düşününce üzülüyorum” ifadelerini kullandı.

“KİMSE BENİ NUR YERLİTAŞ KADAR SEVMEDİ”

En yakın arkadaşının merhum modacı Nur Yerlitaş olduğunu dile getiren Candan, “Onu çok özlüyorum. Öldükten sonra çok yalnız kaldım. Kimse beni onun kadar sevmedi” diyerek ağladı.

BAHAR CANDAN GERÇEK Mİ?

Candan, “Rol mü yapıyorsunuz?” sorusunu şu yanıtı verdi:

Sesim gerçek, değiştirmiyorum. Zaten rol de yapıyorsanız bir süre sonra ona dönüşüyorsunuz. ‘Sen geçmişte de böyle biri miydin?’ demek, kilo verdikten sonra zayıflayan birine ‘Sen ezelden beri zayıf mıydın?’ demekle aynı. Her şey değişim ve dönüşüm içerisinde.

24 yaşındaki sosyal medya ünlüsü, “Tabii ki Bahar Candan bu değildi. Bahar Candan bir noktada başladı. Lügatıma farklı kelimeler ekledim, mimiklerim değişmiş olabilir. İzlediğiniz Bahar Candan videolarında ilk bir sene gerçek, son bir sene kazanılmış, öğrenilmiş ve dönüştürülmüş Bahar Candan. Bundan beş sene sonra izleyeceğiniz Bahar Candan daha dönüştürülmüş olacak” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.