Realme GT 2 Explorer Master’ın özellikleri ortaya çıktı, yok yok!

Realme son zamanlarda, oldukça üst düzey özelliklere sahip akıllı telefonlara yönelerek, sektörün ağır toplarına adeta meydan okuyor. Arkasına Oppo’yu alan Realme, özellikle bütçe dostu amiral gemisi modelleri geliştirebilmek için var gücüyle çalışıyor. Çinli şirketin üzerinde çalıştığı en yeni modellerden biri olan GT 2 Explorer Master’da bu telefonlardan biri.

Bugüne kadar hakkında çok fazla malumat alamadığımız Realme GT 2 Explorer Master, ünlü sertifikasyon sitesi TENAA’da boy gösterdi. Tabi haliyle de artık Realme’nin yeni amiral gemisinin neredeyse bütün özelliklerinden haberdarız.

Realme GT 2 Explorer Master’ın özellikleri ortaya çıktı, yok yok!

Buna göre, Realme GT 2 Explorer Master’da 6,7 inç büyüklüğünde, 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde ve 120Hz yenileme hızında AMOLED ekran bulunuyor. Gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacak olan telefon, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacak.

Telefonun arka yüzeyinde bulunan kamera panelinde 3’lü bir yapı göze çarpıyor. 50MP + 50MP + 2MP şeklinde dizilen arka kameralara ilave olarak ön yüzeyde ise ekranın üst kısmında 16MP’lik tek bir lens konumlandırılmış. Ayrıca telefonda 100W hızlı şarj desteğine sahip 5.000mAh’lık bir bataryanın mevcut olduğunu da söyleyelim. Realme GT 2 Explorer Master’ın resmen ne zaman tanıtılacağına dair şu an herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.