OnePro, Türkiye pazarına Muhammed Ali Acarzade’nin liderliğinde açılıyor

The Brainy Insights tarafından hazırlanan rapor, global fintech pazarı her yıl ortalama %26,2 büyüyerek 2030’da 1 trilyon dolara yaklaşacağını öngörüyor. Süratle büyüyen pazarın güçlü oyuncuları da tesir alanlarını genişletmek için çalışıyor.

2019’da Avustralya’da kurulan ve süratle farklı coğrafyalara genişlemeyi başaran global fintech şirketi OnePro, faaliyet gösterdiği ülkelere yenisini eklemeye hazırlanıyor. Pay senedi, emtia, vadeli süreç, kripto, forex ve endeksler üzere varlık sınıflarına direkt erişim sunan OnePro, Dubai’den sonra Türkiye pazarına açılmak için temsilcisini seçti. OnePro’nun Türkiye’deki temsilcisi, metal, mimarlık, kozmetik, dokuma ve besin üzere bölümlerde faaliyet gösteren Acarzade Grup’un Lideri Muhammed Ali Acarzade oldu.

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Muhammed Ali Acarzade, “Türkiye’nin bölgesel ve global bir ekonomik güç haline gelmesi için çalışıyor, son teknolojileri yakından takip ediyoruz. Fintech pazarının standartlarını belirleyen bir iş ortağının Türkiye temsilcisi olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

ASYA VE ORTADOĞU’DAN SONRA TÜRKİYE’DE

2019 yılında Avustralya’da kurulan ve tıpkı yıl Asya Pasifik pazarlarına açılan OnePro, tüm varlık sınıflarına kolay kolay erişmeyi mümkün kılan teknoloji tahlilleri üretiyor. 2020’de Asya’da bölgesel ofisler açan şirket,’de Tayvan, Hindistan, Endonezya ve Dubai’nin akabinde, Türkiye’de de operasyonlarına başlamayı planlıyor. OnePro, Türkiye’deki temsilciliği için pek çok farklı dalda 20 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Acarzade Group’la işbirliğine gidiyor.

ACARZADE GROUP FAALİYET ALANLARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEYECEK

Başta metal olmak üzere pek çok bölümde faaliyet gösterdiklerine dikkat çeken Acarzade Group Lideri Muhammed Ali Acarzade, değerlendirmelerini şu sözlerle sonlandırdı:

“Kazançlarını yatırıma yönlendiren bir şirket olarak, OnePro Türkiye temsilciliğiyle faaliyet alanlarımıza yenisini ekliyoruz. OnePro taşınabilir ve web platformlarıyla yatırımcılık daha erişilebilir olacak.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.