Londra’da Geçen Assassin’s Creed Oyunu Tamamen Ücretsiz Oldu: Değeri İse 469,00 TL!

Uzun yıllardır hayatımızda olan Assassin’s Creed serisi hakkında çok güzel bir haberimiz var! Ubisoft, oyunculara harika bir hediye veriyor desek yeridir. Mağaza fiyatı 469,00 TL olan Assassin’s Creed Syndicate tamamen ücretsiz oldu!

Sanayi Devrimi dönemine götüren oyun!

Assassin’s Creed Syndicate, oyuncuları 1868 Londra’sına götürüyor. Sanayi Devrimi’nin kalbinde yoksulları sömürenlere karşı amansız bir mücadele vermeniz gerekiyor. Jacob veya Evie Frye olarak oynayacağınız harika bir aksiyon oyunudur kendisi.

Kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Ubisoft Store üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak alabileceğiniz Assassin’s Creed Syndicate’in mağaza değeri ise tam tamına 469,00 TL. 2015 yılında çıkan bir oyun için oldukça tuzlu bir fiyat etiketine sahip.

Seride karakterler arası geçiş yapan ilk oyun konumunda.

Jacob ve Evie Frye arasında dilediğiniz zaman geçiş yapamıyorsunuz ancak oyunun belirli hikaye kısımlarında bu iki karakterin de kontrolünü alabiliyorsunuz. Böylelikle farklı dövüş stilleri ve teçhizat kullanımları gibi durumları değerlendirebiliyorsunuz.

Nasıl mı alacaksınız? Şöyle;

Ubisoft Store web sayfasına giderek arama kısmına Assassin’s Creed Syndicate  Standard Edition yazmanız yeterli. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘Play Now’ yazan beyaz butona tıklayarak oyunu kütüphaneye ekleyebilirsiniz. Yalnız bunu yapmak için 6 Aralık’a kadar vaktiniz bulunuyor. Bu tarihten sonra oyun tekrar paralı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir