Kardeşlerim yeni dönem ne vakit başlıyor? ATV Kardeşlerim dizisinden yeni dönem için yeni bilgiler geldi!

ATV ekranlarında yayınlandığı günden beri çok sevilerek izlenen ve büyük bir kitleye ulaşan Kardeşlerim dizisinin üçüncü döneminin ne vakit geleceği merakla araştırılıyor. Pekala Kardeşlerim dizisi yeni dönemi ne vakit gelecek? Kardeşlerim dizisi yeni dönemi ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kardeşlerim dizisi üçüncü sezon

Sevilerek takip edilen Kardeşlerim dizisi birinci döneminde reyting rekorları kırarken ikinci dönemde karşısına gelen Gönül Dağı dizisi ile rakip olmuş ve birinciliği Gönül Dağı’na bırakmıştı. Birinci iki dönemde hayli büyük başarılara imza atan Kardeşlerim dizisinin üçüncü dönemi ise izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Kardeşlerim dizisinin üçüncü döneminde altı yeni oyuncunun olacağı da duyuruldu. Anlatılan öyküde de birtakım değişiklik ve gelişmeler olacağı biliniyor. Dizide Tolga karakterinin üçüncü dönemde daha çok ön planda olacağı ve kötülüklerini arttıracağı düşünülüyor.

 Kardeşlerim dizisinin üçüncü döneminin Eylül ayının birinci haftasında yayınlanması bekleniyor. Dizinin rakibi Gönül Dağı’nda ise başrol bayan oyuncu aranıyor. Diziden ayrılan Gülsim Ali İlhan olmadan birinci kısmın olacağı yeni dönemde gidişatın nasıl olacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.