Bahisler Açıldı: Ripple Haziran’da Bu Seviyelerde Olabilir!

Tüm kripto para piyasasını tüketen uzun bir düşüş eğiliminden sonra, en büyük coin’lerden biri olan Ripple (XRP), kripto topluluğunun Haziran sonu beklentilerini katlıyor.

Kripto topluluğu, Ripple için Haziran sonuna kadar 0,66 dolara ulaşacağını düşünüyor

CoinMarketCap’in “Fiyat Tahminleri” aracını kullanan en son tahminlere göre, XRP fiyatının 30 Haziran 2022’de ortalama 0,66 dolardan işlem göreceği tahmin ediliyor. Spesifik olarak, tahminlerin ortalaması 0,06594 dolardı. Bu beklenti, mevcut 0,4163 dolar XRP fiyatından %58,39’luk bir artış anlamına geliyor. Ankete 1.934 kişi katıldı ve 926 kişi, 31 Temmuz’a kadar fiyatın 0,7261 dolardan yüksek olacağını tahmin etti.

Yılın başından bu yana, XRP istikrarlı bir şekilde aşağı yönlü ilerliyor. 1 Ocak’taki 0,84 dolardan şu anki 0,4163 dolara geriledi. Toplamda %50,44’lük bir düşüş oldu. Son günlerdeki hafif toparlanmanın ardından şu anda 0.3993 dolardan işlem görüyor.

Yol haritası ve SEC davası

Olumlu duygu, XRP’den bağımsız ancak XRP ekosisteminde önemli bir oyuncu olan yazılım şirketi Ripple’ın Hindistan’daki işgücünü genişletme planlarına ilişkin son duyurularından kaynaklanıyor olabilir. Bunun da ötesinde, Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Mayıs ayının başlarında, şirketinin dünya çapında karbon piyasalarını modernize etmek için 100 milyon dolar yatırım yapma taahhüdünü açıklamıştı. Bunu, karbon giderme şirketlerine yatırım yaparak ve karbon kredisi tokenleştirme işlevindeki büyümeyi destekleyerek gerçekleştirmeyi planladı.

Bu arada, Ripple (XRP) hala SEC’e karşı çalkantılı bir yasal savaşta mücadele ediyor. Son zamanlarda, her iki taraf da kapanış brifinglerini yıl başından önce tutmayı kabul ederek davanın sonunu 2023’e erteledi. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Blockchain şirketi daha önce Kasım 2022’nin ikinci yarısında tamamlanmasını bekliyordu.

“Ripple için SEC sadece bir tümsek”

Yakın tarihli bir röportajda, RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, şirketin SEC ile olan dava süreci hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Genç yönetici, açıklamalarının bir kısmında Ripple Blockchain’in teknolojisinin günümüz trensfer sistemi SWIFT’in yerini alacağını söylüyor. Ayrıntılara bu makaleden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.