15 yaşındaki kızını ifşa etti! Sevgilisinin otomobilinde… Esra Ezmeci bakın ne dedi?

FOX TV’de Karşı Karşıya programını sunan psikolog Esra Ezmeci, Instagram hesabından bağlantı uzmanlığı ve terapi uygulamaları yapmaya devam ediyor. Paylaşımlarıyla daima gündem olan Ezmeci’ye bu sefer bir anneden şoke eden itiraf geldi. Bir bayan takipçisi 15 yaşındaki kızıyla ilgili yardım istedi. Bakın Esra Ezmeci ne dedi?

ESRA EZMECİ PAYLAŞIMLARIYLA ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR

FOX TV’de Fulya İle Umudum Olsun programından ayrılan Esra Ezmeci, sunucu koltuğuna geçerek yeni program sunmaya başladı. Gündüz nesli yayınlarının dönem finaline girmesini fırsat bilen Ezmeci, son devirlerde en çok izlenen isimler ortasında girdi. Programıyla birlikte toplumsal medya paylaşımlarına da devam eden Ezmeci’den tekrar şaşırtan bir paylaşım geldi.

ANNEDEN KIZI İÇİN YARDIM

İlişkilerinde ya da aile bağlantılarında sorun yaşayanlara yardımcı olmaya çalışan Psikolog Esra Ezmeci, kendisine yöneltilen soruları yanıtlayıp kendi hesabından isim vermeden yayınlıyor. Herkesi şaşırtan itiraflara bu kez bir yenisi daha geldi. 15 yaşındaki kızı için yazan bir anne Ezmeci’ye,” 15 yaşındaki kızım sevgilisinin otomobiliyle dolaşıyor. Müsaade vereyim mi vermeyeyim mi?” sorusunu yöneltti.

Ezmeci ise annenin bu sorusuna, “Siz tekrar de dikkatli olun. Sevgilisi otomobil kullandığına nazaran yaşça büyük. Her şey sizin denetiminizde olsun” karşılığını verdi. Ezmeci, bununla da yetinmedi takipçilerine Evet/Hayır anketi yaptırdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.